Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Több színben rendelhető: | Nem |
| Rendelhető színek: | Barna, fekete, szürke |
| Több méretben rendelhető: | Nem |
| Magasság: | 98 cm |
| Szélesség: | 43 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 57 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 43 cm |
| Ülőfelület magassága: | 46 cm |
| Ülőfelület mélysége: | 44 cm |
| Karfás: | Nem |
| Szék forgatható: | Nem |
| Terhelhetőség: | 110 kg |
| Súly: | 5.73 kg |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!