Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Rendelhető színek: | Balti Düne tölgy / fekete Portland |
| Több színben rendelhető: | Nem |
| Rendelhető láb színei: | Fekete |
| Magasság: | 190 cm |
| Szélesség: | 95 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 53 cm |
| Láb: | Fém |
| Láb hosszúsága: | 14 cm |
| Vállfás: | Igen |
| Lapraszerelt: | Igen |
| Alapanyag: | Bútorlap, fekete üveg |
| Súly: | 67 kg |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!