Modulo II. bal oldalról ágyazható
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Több színben rendelhető: | Igen |
| Több méretben rendelhető: | Igen |
| L alakú: | Igen |
| Magasság 1: | 76 cm |
| Magasság 2: | 94 cm |
| Szélesség: | 260 cm |
| Mélység 1: | 103 cm |
| Mélység 2: | 190 cm |
| Ülőfelület magassága: | 43 cm |
| Fekvőfelület szélessége (jelenlegi): | 130 cm |
| Fekvőfelület magassága (jelenlegi): | 43 cm |
| Fekvőfelület hosszúsága (jelenlegi): | 200 cm |
| Láb: | Fa |
| Ágyazható: | Igen |
| Ágyneműtartós: | Igen |
| Jobbos/balos állásban elérhető: | Igen |
| Kiegészítők: | Állítható fejtámlák |
| Rugó: | Hullámrugó |
| Univerzálisan átszerelhető: | Nem |
| Súly: | 130 kg |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!