Positano bal oldalt a sarok
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Több színben rendelhető: | Igen |
| L alakú: | Igen |
| Magasság: | 102 cm |
| Szélesség: | 275 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 190 cm |
| Ülőfelület magassága: | 46 cm |
| Ülőfelület mélysége: | 58 cm |
| Háttámla magassága: | 85 cm |
| Fejtámla magassága: | 102 cm |
| Fekvőfelület szélessége (jelenlegi): | 125 cm |
| Fekvőfelület magassága (jelenlegi): | 46 cm |
| Fekvőfelület hosszúsága (jelenlegi): | 195 cm |
| Kar szélessége: | 18 cm |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!