Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Rendelhető színek: | Fehér / Mauvella tölgy |
| Magasság: | 199.8 cm |
| Szélesség: | 99.5 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 58.5 cm |
| Fogó: | Mauvella tölgy |
| Vállfás: | Igen |
| Lapraszerelt: | Igen |
| Terhelhetőség: | Rúd: 25k kg, polc: 15 kg, |
| Alapanyag: | MDF bútorlap |
| Súly: | 86.4 kg |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!