Fehér
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Több színben rendelhető: | Igen |
| Rendelhető színek: | Fehér, fekete, üveg zöld, szilva, poros kék, sonoma tölgy, |
| Több méretben rendelhető: | Nem |
| Szélesség: | 94 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 204 cm |
| Fejtámla magassága: | 70.5 cm |
| Fekvőfelület szélessége (jelenlegi): | 90 cm |
| Fekvőfelület hosszúsága (jelenlegi): | 200 cm |
| Súly: | 32.2 |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!