Nem kérek
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Rendelhető láb színei: | Fekete |
| Rendelhető színek: | Kasmír, evoke tölgy |
| Több színben rendelhető: | Igen |
| Több méretben rendelhető: | Igen |
| Magasság 1: | 198.5 cm |
| Magasság 2: | 243.7 cm |
| Szélesség: | 90.4 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 56.1 cm |
| Fogó: | Fekete fém |
| Láb: | Fém |
| Bővíthető: | Igen |
| Lapraszerelt: | Igen |
| Súly: | 70.1 kg |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!