Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Több színben rendelhető: | Nem |
| Rendelhető színek: | Artisan tölgy / fehér |
| Magasság: | 75.5 cm |
| Szélesség: | 90 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 200 cm |
| Fekvőfelület szélessége (jelenlegi): | 90 cm |
| Fekvőfelület hosszúsága (jelenlegi): | 200 cm |
| Fiókos: | Igen |
| Lapraszerelt: | Igen |
| Terhelhetőség: | 120 kg |
| Súly: | 55.1 kg |
| Megjegyzés: | Az ár nem tartalmazza az ágyrácsot se a matracot |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!