Sonoma tölgy / fekete
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Rendelhető színek: | Sonoma tölgy/fekete , Truffle tölgy/fekete |
| Több színben rendelhető: | Igen |
| Több méretben rendelhető: | Igen |
| Magasság: | 91 cm |
| Szélesség: | 157 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 45 cm |
| Fogó: | Fekete műanyag |
| Fiókos: | Igen |
| Lapraszerelt: | Igen |
| Alapanyag: | Bútorlap |
| Súly: | 74.2 kg |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!