Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Rendelhető színek: | Kézműves tölgy/grafit |
| Több színben rendelhető: | Nem |
| Több méretben rendelhető: | Igen |
| Magasság: | 197 cm |
| Szélesség: | 45 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 38 cm |
| Fiókos: | Igen |
| Lapraszerelt: | Igen |
| Terhelhetőség: | 3 / 6 kg |
| Alapanyag: | Bútorlap |
| Súly: | 34.7 kg |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!