Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Rendelhető színek: | Artisan tölgy |
| Több színben rendelhető: | Nem |
| Magasság: | 45 cm |
| Szélesség: | 149 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 57.5 cm |
| Fogó: | Fekete színű |
| Ajtó típusa: | Nyílóajtó |
| Lapraszerelt: | Igen |
| Súly: | 38 kg |
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!