Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Rendelhető színek: | Riviera tölgy/fehér/mf. fehér |
| Magasság: | 90.7 cm |
| Szélesség: | 95.2 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 206 cm |
| Fekvőfelület szélessége (jelenlegi): | 90 cm |
| Fekvőfelület hosszúsága (jelenlegi): | 200 cm |
| Fiókos: | Igen |
| Lapraszerelt: | Igen |
| Ágyneműtartós: | Igen |
| Súly: | 67.4 kg |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!