Bal
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Több színben rendelhető: | Igen |
| Rendelhető színek: | Szürkés-bézs/tölgy, szürkés-bézs/tölgy/korall, szürkés-bézs/tölgy/eukaliptusz |
| Magasság: | 93 cm |
| Szélesség: | 94 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 217 cm |
| Fekvőfelület szélessége (jelenlegi): | 90 cm |
| Fekvőfelület hosszúsága (jelenlegi): | 200 cm |
| Fogó: | Tölgy színű, műanyag |
| Láb: | Műanyag |
| Fiókos: | Igen |
| Lapraszerelt: | Igen |
| Jobbos/balos állásban elérhető: | Igen |
| Alapanyag: | Bútorlap |
| Súly: | 64 kg |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!