Calvados
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Több színben rendelhető: | Igen |
| Rendelhető fabetét színei: | Mogyoró, éger, natúr, calvados |
| Több méretben rendelhető: | Nem |
| Magasság: | 95 cm |
| Szélesség 1: | 100 cm |
| Szélesség 2: | 144 cm |
| Szélesség 3: | 186 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 95 cm |
| Ülőfelület magassága: | 44 cm |
| Ülőfelület mélysége: | 55 cm |
| Fekvőfelület szélessége (jelenlegi): | 140 cm |
| Fekvőfelület hosszúsága (jelenlegi): | 190 cm |
| Rendelhető alacsony fekhelyes kivitelben: | Igen |
| Rendelhető magas fekhelyes kivitelben: | Igen |
| Bővíthető: | Igen |
| Ágyazható: | Igen |
| Ágyneműtartós: | Igen |
| Súly: | 3á: 100 kg, 2d: 52 kg, 1: 36 kg |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!