Fehér, fehér üveg
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Több színben rendelhető: | Igen |
| Rendelhető színek: | Fehér/fehér üveg, sonoma tölgy/tükör |
| Magasság: | 215 cm |
| Szélesség: | 250 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 61 cm |
| Fogó: | Ezüst színű |
| Láb: | Szokli |
| Ajtó típusa: | Tolóajtó |
| Fiókos: | Igen |
| Vállfás: | Igen |
| Lapraszerelt: | Igen |
| LED világítással ellátott: | Igen |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!