Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Rendelhető láb színei: | Fekete |
| Rendelhető színek: | Artisan tölgy |
| Több színben rendelhető: | Nem |
| Magasság: | 83 cm |
| Szélesség: | 120 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 40 cm |
| Fogó: | Fekete műanyag |
| Láb: | Fém |
| Lapraszerelt: | Igen |
| Alapanyag: | Minőségi laminált bútorlap, ellenáll a karcolásoknak, nedvességnek és magas hőmérsékletnek. |
| Súly: | 36 kg |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!