Bézs (készletről azonnal vihető)
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Több színben rendelhető: | Igen |
| Rendelhető színek: | Szürke, bézs |
| Magasság: | 104 cm |
| Szélesség: | 106 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 96 cm |
| Kiegészítők: | Beépített USB és USB-C |
| Rugó: | Poliuretán hab |
| Alapanyag: | Mikroszálas anyag |
| Súly: | 55 kg |
| Megjegyzés: | Elektromos dönthető funkció |
| Relax dönthető fotel: | Igen |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!