Rio Black antracit
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Rendelhető színek: | Sötétkék, antracit, capuccino, zöld |
| Több színben rendelhető: | Igen |
| Rendelhető láb színei: | Fekete |
| Több méretben rendelhető: | Nem |
| Magasság: | 82 cm |
| Szélesség: | 49 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 45 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 49 cm |
| Ülőfelület magassága: | 46 cm |
| Ülőfelület mélysége: | 41 cm |
| Láb: | Fa |
| Karfás: | Nem |
| Szék forgatható: | Nem |
| Szállítási információ: | 4db/karton |
| Súly: | 6 |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!