Bézs (Készletről azonnal vihető)
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Rendelhető színek: | Sötétszürke, sárga, világos szürke, bézs |
| Több színben rendelhető: | Igen |
| Magasság: | 100 cm |
| Szélesség: | 86 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 104 cm |
| Kiegészítők: | Telefontartó |
| Terhelhetőség: | 150 kg |
| Rugó: | Poliuretán hab |
| Megjegyzés: | Manuális dönthető, forgatható fotel |
| Relax dönthető fotel: | Igen |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!