Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Rendelhető színek: | Barna, szürke, cappuccino |
| Magasság: | 95 cm |
| Szélesség: | 42 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 52 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 42 cm |
| Ülőfelület magassága: | 48 cm |
| Ülőfelület mélysége: | 39 cm |
| Terhelhetőség: | 120 kg |
| Súly: | 4.34 kg |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!