Bézs taupe (Készletről azonnal vihető)
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Rendelhető színek: | Bézs taupe, szürke, zöld |
| Több színben rendelhető: | Igen |
| Rendelhető láb színei: | Sötétszürke |
| Magasság: | 93 cm |
| Szélesség: | 49 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 60 cm |
| Ülőfelület magassága: | 67 cm |
| Láb: | Fém |
| Alapanyag: | Bársony |
| Súly: | 6 kg |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!