Castel 15
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Több színben rendelhető: | Igen |
| Több méretben rendelhető: | Nem |
| L alakú: | Igen |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 237 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 157 cm |
| Fekvőfelület szélessége (jelenlegi): | 142 cm |
| Fekvőfelület hosszúsága (jelenlegi): | 200 cm |
| Ágyazható: | Igen |
| Ágyneműtartós: | Igen |
| Jobbos/balos állásban elérhető: | Igen |
| Univerzálisan átszerelhető: | Igen |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!