Denver Maxi bal oldalt az ottomán
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Több színben rendelhető: | Igen |
| Több méretben rendelhető: | Igen |
| U alakú: | Igen |
| Magasság 1: | 96 cm |
| Magasság 2: | 110 cm |
| Szélesség: | 315 cm |
| Mélység 1: | 162 cm |
| Mélység 2: | 215 cm |
| Ülőfelület magassága: | 44 cm |
| Háttámla magassága: | 96 cm |
| Fekvőfelület szélessége (jelenlegi): | 118 cm |
| Fekvőfelület magassága (jelenlegi): | 44 cm |
| Fekvőfelület hosszúsága (jelenlegi): | 260 cm |
| Bővíthető: | Igen |
| Ágyazható: | Igen |
| Ágyneműtartós: | Igen |
| Jobbos/balos állásban elérhető: | Igen |
| Rugó: | Hullámrugó |
| Súly: | 210 |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!