Patina szürke
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Rendelhető színek: | Fehér, szürke patina, bükk fjord |
| Több színben rendelhető: | Igen |
| Magasság: | 30 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 20 cm |
| Bővíthető: | Nem |
| Lapraszerelt: | Igen |
| Súly: | 3 kg |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!