Bal
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Rendelhető színek: | Rusztikus olajozott tölgy |
| Több színben rendelhető: | Nem |
| Magasság: | 198 cm |
| Szélesség: | 58 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 42 cm |
| Lapraszerelt: | Igen |
| Jobbos/balos állásban elérhető: | Igen |
| LED világítással ellátott: | Igen |
| Alapanyag: | Csiszolt tömörfa, furnérozott bútorlap, beépített acél kerettel |
| Súly: | 66 kg |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!