Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Rendelhető láb színei: | Fekete |
| Rendelhető színek: | Karamell tölgy |
| Több színben rendelhető: | Nem |
| Magasság: | 75 cm |
| Szélesség 1: | 110 cm |
| Szélesség 2: | 150 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 110 cm |
| Asztal bővíthetősége: | +40 cm |
| Láb: | Fém |
| Bővíthető: | Igen |
| Lapraszerelt: | Igen |
| Alapanyag: | Bútorlap |
| Súly: | 49.4 kg |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!