Nem kérek
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Rendelhető színek: | Karamell tölgy / halszálkás |
| Több színben rendelhető: | Nem |
| Rendelhető láb színei: | Fekete |
| Magasság 1: | 53 cm |
| Magasság 2: | 65 cm |
| Szélesség: | 47 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 40.6 cm |
| Fogó: | Fekete fém |
| Láb: | Fém |
| Fiókos: | Igen |
| Lapraszerelt: | Igen |
| Kiegészítők: | Fekete lábak |
| Alapanyag: | Bútorlap |
| Súly: | 21.6 kg |
| Megjegyzés: | Halszálkás díszítés |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!