Világos szürke (Készletről azonnal vihető)
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Több színben rendelhető: | Igen |
| Rendelhető láb színei: | Fekete |
| Rendelhető színek: | Krém, világos szürke, zöld |
| Magasság: | 96 cm |
| Szélesség: | 46 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 56 cm |
| Láb: | Fém |
| Terhelhetőség: | 100 kg |
| Rugó: | Hab |
| Súly: | 9 kg |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!