Nem kérek
Add meg email címed, amire elküldhetjük a jelszó visszállítással kapcsolatos információkat!
| Több színben rendelhető: | Igen |
| Több méretben rendelhető: | Nem |
| Magasság: | 100 cm |
| Szélesség: | 193 cm |
| Mélység (legnagyobb): | 100 cm |
| Ülőfelület magassága: | 44 cm |
| Ülőfelület mélysége: | 54 cm |
| Fekvőfelület szélessége (jelenlegi): | 145 cm |
| Fekvőfelület magassága (jelenlegi): | 44 cm |
| Fekvőfelület hosszúsága (jelenlegi): | 190 cm |
| Rendelhető magas fekhelyes kivitelben: | Igen |
| Rendelhető alacsony fekhelyes kivitelben: | Nem |
| Bővíthető: | Igen |
| Ágyazható: | Igen |
| Ágyneműtartós: | Nem |
Böngészés közben ne hagyd ki a további kiváló ajánlatainkat! Válogatott termékeink között biztosan találsz olyat, ami tökéletesen illeszkedik otthonodba. Fedezd fel az új lehetőségeket és inspirálódj a legfrissebb trendekből!
Ezt az információt csak a szállítási költségek pontos meghatározásához használjuk.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyél az újdonságokkal és legfrissebb híreinkkel kapcsolatban. Legyél részese közösségünknek, és ne maradj le semmiről!